Оксана (sanaterpak111) wrote,
Оксана
sanaterpak111

Category:

Намотка RRRR

Originally posted by gory_cvit80 at Намотка RRRR
RRRR - Reinforced Rear Rebozo Rucksac - ці чотири літери я чомусь запам'ятала у перші місяці слінгоносіння, коли ще зовсім не розуміла, нащо випускають коротенькі шарфи, нащо їх ріжуть, і взагалі чого б не носити дитину завжди у КНК...
Але насьогодні виходить, що спереду у КНК ми носилися рік, а позаду вже 2 роки майже, і коротенький шарф: дешевший, займає зовсім мало місця, може бути гарним шаликом для мами, коли дитина йде ніжками.
Отже, RRRR - найкраща намотка для коротеньких шарфів - 2,7-3,2 метри, і для діточок, що вже впевнено сидять.
Головні фішки у ній - примотати дитину симетрично, бо якщо перетягнеш якийсь бік - одне коліно буде вище, а плече мамине болітиме; і дитину треба щільно до маминої спини притягти - так значно легше нести.
Ну і фотки:
Накрили дитину шарфом, з одного боку кінчика має просто вистачити на вузол, ну а друге полотно виходить довгим, закинули за спину.Зібрали кінчики докупи, довгий акуратно перекрутили, так він не буде сповзати з плеча


Зафіксували коротенький кінчик. Взяли довге полотно пальчиками за верхній край та передали за спиною у другу руку. При цьому є сенс притримувати нижній борт, щоб він нікуди не утік.


Добрий шмат нижнього борту заправити під попу та бедра дитини від коліна до коліна - щоб вона не випала навіть якщо буде скакати на мамі як на конику. Ну і витягти з-під шарфа мамин одяг.


Кінчик шарфа вивести з-під руки та зав'язати добрий вузол на плечі. Поправити шарф на плечах і під попою дитини. Усе, готово!


Вигляд з усіх боків :


Для RRRR, як на мене, найкраще підійде шарф середньої щільності, не пальто, але й не слизький, щоб гарно тримав вузол і не вислизав з-під попи.
Дякую прекрасній Яні за чудові фото!
Tags: слінг
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments